Quarto Individual
Το διαμέρισμα Quarto Individual Montes Claros βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία και έχει θέα στην πόλη. Folclorico Museum, ένα τουριστικό αξιοθέατο, απέχει 3 χλμ. από αυτό το δωμάτιο σε οικογενειακή κατοικία.
Parque de Exposições João Alencar Athayde βρίσκεται σε απόσταση περίπου 25 λεπτών με τα πόδια.
Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών. Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, το διαμέρισμα Quarto Individual διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Κατά τη διαμονή σ' αυτό το διαμέρισμα οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιούν κουζίνα με ψυγείο και μαγειρικά σκεύη για αυτοεξυπηρέτηση. Μπορείτε να φτάσετε στο αεροδρόμιο Μόντες Κλάρος σε 5 λεπτά οδικώς.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Faculdades Santo Agostinho1256 χλμ.
- Paroquia Sao Francisco de Assis2609 χλμ.
- Igreja3558 χλμ.
- Igreja Sao Joao2648 χλμ.
- Escola Tecnica2628 χλμ.
- Parque de Exposições João Alencar Athayde1991 χλμ.
- Instituto de Ciencias Agrarias da UFMG2240 χλμ.
- Λαογραφικό Μουσείο3496 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Μόντες Κλάρος Αεροδρόμιο3,4 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Ταράτσα
- Τραπέζι φαγητού
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το διαμέρισμα Quarto Individual;
Το το διαμέρισμα Quarto Individual παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο Μόντες Κλάρος από το το διαμέρισμα Quarto Individual;
Ανάμεσα στο Μόντες Κλάρος και το το διαμέρισμα Quarto Individual είναι 5 χλμ. απόσταση. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Quarto Individual;
Οι επισκέπτες του το διαμέρισμα Quarto Individual μπορούν να φέρουν κατοικίδια.